+ A - شنبه 21 اردیبهشت 1392 - 16:32:00 چاپ
امتیاز به مطلب 17 نفر

ابراهیم اصغرزاده هم در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد/ رد صلاحیت شوم می‌پذیرم

سیاست > انتخابات - نامزد دیگری هم از اصلاح طلبان نیز با حضور در وزارت کشور در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

ایسنا نوشت: ابراهیم اصغرزاده پس از ورود خودبه ستاد انتخابات کشور برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده، گفت: آمده‌ام تا اصلاح‌طلبان را نمایندگی کنم و در این راستا تابع یک پروتکل هستم.

ایلنا هم نوشت: ابراهیم اصغرزاده پس از مراحل ثبت نام در جمع خبرنگاران گفت: شورای نگهبان بنا بر قانون اساسی کشور به نوعی نگهبان مردم است و تمام نامزدهای انتخاباتی باید تابع نظر شورای نگهبان در رد یا تایید صلاحیت آنها باشد.
رئیس اولین دوره شورای شهر تهران ادامه داد: اگر رد یا تایید صلاحیت بشوم و یا اگر پس از تایید صلاحیت در انتخابات رای نیاورم نیز این شرایط را قبول می کنم و از سایر کاندیداتورها نیز این رفتار را می خواهم.
وی با بیان اینکه امیدوارم انتخابات خوب و آرامی داشته باشیم تاکید کرد: این انتخابات می تواند جامعه را از شرایط بحرانی و سخت خارج کند که امیدواریم این اتفاق رخ دهد.
تسنیم هم نوشت: الیاس حضرتی مدیرمسئول روزنامه اعتماد که به همراه ابراهیم اصغرزاده داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری در ستاد انتخابات حضور یافته است در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: مملکت منتظر ورود آقای هاشمی به صحنه انتخابات است و حضور یا عدم حضور وی معمایی برای همه است.
وی با بیان اینکه اگر هاشمی‌رفسنجانی به صحنه بیاید، صحنه انتخابات زیرورو می‌شود و همه معادلات به هم می‌خورد، گفت: اگر شاه‌ماهی وارد دریا شود، موج ایجاد می‌کند. حدس می‌زنم که تا حدود 30 درصد هاشمی‌رفسنجانی در انتخابات ثبت‌نام کند.

/2929

مطالب مرتبط
نظرات 2
 • بدون نام شنبه 21 اردیبهشت 1392 - 17:25:15
  11 27 پاسخ به این نظر
  مدتی میشد نبودید آقای اصغرزاده! این ثبت نام کاندیدا ها هم روش خوبی است برای جلوی چشم آمدن عده ای.
 • محمد شنبه 21 اردیبهشت 1392 - 19:26:53
  0 1 پاسخ به این نظر
  شاه رو خوب اومدی اما ماهی بودنشون هنوز ثابت نشده
ارسال نظر:
 • 0/700
 • قوانین ارسال نظر
آخرین مطالب
نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
Copyright © 2011 khabaronline, All rights reserved