+ A - یکشنبه 14 خرداد 1391 - 05:49:00 چاپ
امتیاز به مطلب 122 نفر

حاشیه‌های سخنرانی احمدی‌نژاد در حرم مطهر: از پخش با تأخیر در سیما تا شعارهای ولایت مدارانه مردم/اشاره رئیس جمهور به چه کسی بود؟

سیاست > دولت - بخش‌هایی از سخنرانی امسال محمود احمدی‌نژاد در حرم مطهر امام راحل، بی‌شباهت به سال گذشته نبود.

به گزارش خبرآنلاین، امسال نیز اظهارات رئیس جمهور با بیش از دو ساعت تأخیر از سوی شبکه اول سیما پخش شد و به صورت زنده و مستقیم مخابره نگردید. مطابق برنامه ریزی ستاد ارتحال امام(ره)، محمود احمدی‌نژاد پس از اقامه نماز مغرب و عشا نوبت سخنرانی داشت، اما اظهارات وی، نیمه شب و در بامداد روز چهاردهم خرداد در رسانه ملی منتشر شد.
تصاویر دو نفرهای از احمدی‌نژاد با رهبر معظم انقلاب در دستان اغلب مردم نزدیک به تریبون دیده می‌شد. پلاکاردی با عنوان «خادم مردم، خدا قوت» در دستان یکی از حاضران در این مراسم بود که در تصویری که از صدا و سیما پخش شد، فرد دیگری مانع از به نمایش درآمدن آن می‌شد.
در نیمه پایانی سخنرانی احمدی‌نژاد، جمعی از حاضران نزدیک تریبون با فریاد شعار «احمدی دلاور پیرو خط رهبر» سر دادند که رئیس جمهور دقایقی سخنانش را قطع کرد و خطاب به ان‌ها گفت: خیلی ممنون، قبول است.
او که در طول سخنرانی‌اش بارها اشاراتی با دستانش داشت، همچون سال گذشته خطاب به کسی که مشخص نبود کیست، گفت: مخلص شما هم هستم، دو سه دقیقه دیگر می‌رسم و بعد نوبت شماست.
رئیس قوه مجریه پایان بخش سخنانش را به بیان عباراتی به نقل از مردم خطاب به امام راحل اختصاص داده و گفت: در بیست و سومین سالگرد ارتحالت، عشق تو سوزان تر در قلب ملت جاری است و پیام و راه تو فروزان‌تر از همیشه فراروی آزادی خواهان قرار دارد.
جملات رئیس جمهور تمام نشده بود که بار دیگر فریادهای حاضران بلند شد که شعار می‌دادند «این همه لشگر آمده، به عشق رهبر آمده». شعارها آنقدر تکرار شد که صداوسیما صدای محیط را قطع کرد. به گونه‌ای که فقط صدای احمدی‌نژاد از رسانه ملی پخش می‌شد. رئیس جمهور در پایان برای مردم آرزو کرد که پیروز و سربلند باشند.
/2929
 

نظرات 3
 • aryary دوشنبه 15 خرداد 1391 - 12:17:33
  33 107 پاسخ به این نظر
  خدمات وی شایانذکروقابل تقدیر است باوجوداین همه مخالفتها
 • nasr دوشنبه 15 خرداد 1391 - 17:43:51
  25 85 پاسخ به این نظر
  اکثراقدامات ایشان زیربنایی است و می تواند تا سالها برای رشد وتعالی مملکت مورد استفاده قرارگیرد ضمن اینکه هرکسی ایراداتی دارد که ایشان از این خصیصه بی بهره نیستند.
 • بدون نام سه شنبه 16 خرداد 1391 - 13:21:49
  7 13 پاسخ به این نظر
  هرکسی یه سری خوبی ها و یه سری بدی هایی دارد.رئیس جمهورمان هم از این واقعیت استثناء نیست. در برخی از موارد حق و در یرخی دیگر ناحق موضع گیری در برابر مجلس به حق و اوضاع تورم و بالا بردن دلار به ناحق است البته میگن شکم گشنه ایمان نداره.اگر مورد دوم قوی تری بشه دیگه ایشان محبوبیتی در بین مردم نخواهند داشت
ارسال نظر:
 • 0/700
 • قوانین ارسال نظر
نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
Copyright © 2011 khabaronline, All rights reserved