+ A - دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 14:43:00 چاپ
امتیاز به مطلب 1 نفر

بهروز رهبری فرد: رویانیان مثل پدری است که بچه هایش را لوس می کند/دنیزلی یقه کریمی را بگیرد و بپرسد چرا به تبریز نرفت؟

ورزش > لیگ برتر - کاپیتان جنجالی سال اواخر دهه 70 پرسپولیس از علی کریمی انتقاد می کند که چرا با تیم به تبریز نرفته است.

کاوه علی اسماعیلی :"در مورد پرسپولیس صحبت می کنیم نه یک تیم محلی. نمی دونم چرا همه سکوت کردن و از هیچ کس صدایی در نمی آد اما من با همه فرق دارم. رفتم سوپر مارکت، طرف تا تونست به پرسپولیس توهین کرد من هم بهش گفتم در مورد کدوم پرسپولیس حرف می زنی؟ الان مگه چیزی از پرسپولیس باقی مونده؟" بهروز رهبری فرد دوباره با خبرورزشی مصاحبه کرد تا صدای اعتراضش را به گوش همه برساند. بدون هیچ مقدمه ای حرف های بهروز را بخوانید:
**قبل از هر چیز باید از استیلی پرسید خداوکیلی روی چه معیاری تیم را در ابتدای فصل بستی؟ او باید بیاید و توضیح دهد در ذهنش چه می گذشت که این بلا را بر سر پرسپولیس آورد؟ او یکی از مقصران اصلی این وضعیت اسفناک است.
**در نیم فصل اول، دعا می کردم مصطفی دنیزلی به ایران بیاید و دیدید که با وجود او پرسپولیس توانست در
آسیا کارهای بزرگی انجام دهد اما با این قضیه که می گوید لیگ را رها کردیم و چسبیده ایم به رقابت های آسیایی، کاملا مخالفم. چرا باید این طور باشد؟ پرسپولیس در هر بازی باید برای برد به زمین برود. باید نتیجه بگیرد. دوستانه، تدارکاتی، حذفی، آسیایی و لیگ. همه جا باید قهرمان و مدعی باشیم. هیچ معنایی نمی دهد که ما بگوییم پرسپولیس در لیگ شانسی ندارد پس هر نتیجه ای که رقم خورد، مهم نیست. پرسپولیس بی جا کرده لیگ را بی خیال شود!
**دنیزلی باید یقه علی کریمی را بگیرد و بپرسد چرا به تبریز نرفت؟ مگر بازیکن می تواند بگوید من دلم نمی خواهد بازی کنم؟ کریمی از جمله معدود بازیکنان موثر پرسپولیس است که باید در همه حال، در خدمت تیم باشد، آن وقت به چه حقی به تبریز نمی رود؟
**رویانیان هم زیادی به برخی از بازیکنان تیم "رو" می دهد. او مثل پدری است که بچه هایش را مدام لوس می کند و این مساله به تیم ضربه می زند. مدیرعامل پرسپولیس باید به خاطر این نتایج، بازیکنان را به رگبار ببندد! ما بدبخت ترین پرسپولیس تاریخ را می بینیم. تیمی که کمترین بازیکن تاثیرگذار را دارد و هیچ راهی برای موفقیت پیش روی خود نمی بیند.
**من یک پرسپولیسی دو آتشه هستم و با هواداران استقلال هم کری می خوانم ولی این تیم آبروی مرا هم برده. یک نفر مثل ایمون زاید می شود بت هواداران ولی می بینید که در سه بازی گذشته مقابل الغرافه، سایپا و تراکتورسازی 6 موقعیت صد در صد را به گل بدل نکرد. این بازیکن چرا باید در ایران بماند، فقط به این خاطر که سه گل به استقلال زده؟
**بعد از بازی با الغرافه، علی کریمی مصاحبه کرد و تیم را به هم ریخت. برایم جای سوال است که چرا هیچ بازیکنی از پرسپولیس سینه سپر نکرد و نگفت کریمی چرا باید علیه همبازیش حرف بزند؟ جایگاه کریمی مشخص است و جایگاه سرمربی هم کاملا مشخص. کسی که در پرسپولیس یا استقلال بازی می کند باید کمی شجاعت داشته باشد ولی من در خیلی از این بازیکنان، شجاعت را نمی بینم.
**رویانیان باید از فتح الله زاده یاد بگیرد. او وقتی متوجه شد مجتبی جباری به خاطر حضور جاسم کرار دلگیر شده، این عراقی را یک ساعته اخراج کرد. اگر حرف های کریمی درست بود و رونیان حق را به او داده، باید باشگاه بازیکن مورد نظر کریمی را اخراج می کرد نه اینکه کار به اینجا برسد. من همه جوانب را در نظر می گیرم.
**وقتی زمان ما پرسپولیس می باخت، دوساعت تمام در رختکن می ماندیم و علی پروین با عصبانیت هر چه دلش می خواست بارمان می کرد ولی حالا بازیکنان بعد از اینکه 4 گل می خورند، به رختکن می روند، دوش می گیرند، موهای شان را ژل می زنند و مقابل دوربین های تلویزیونی قیافه می گیرند! واقعا خوش به سعادت شان که این تفکر را دارند.
**این قدر بدم می آید بعد از هر باخت بازیکنان می گویند بازی بعدی جبران می کنیم! یعنی چی؟ نباید می باختید که بخواهید جبران کنید. 4گل می خورند، یک مساوی می گیرند و می گویند خدا را شکر، آن 4 گل جبران شد!
**یک روز حمید درخشان به من گفت شنیده ام بچه محل تان خیلی خوب بازی می کند دستش را بگیر و بیاور به پرسپولیس. من هم از فردای آن روز مهدی مهدوی کیا را پرسپولیسی کردم. او یکی از بهترین های تاریخ فوتبال ماست ولی دیگر فوتبالش تمام شده، من از او می خواهم قبل از آن که خراب شود، خداحافظی کند.
**امروز و همین لحظه بزرگ ترین آرزویم این است که پرسپولیس الهلال را شکست دهد. باید هم همین طور باشد. این الهلال شکستنی است. اگر می خواهند گذشته را جبران کنند، باید الهلال را در تهران ببرند. کار سختی هم نیست چون قدرت الهلال، واقعا کم شده و پیروزی مقابل این تیم با حضور علی کریمی، مهرداد پولادی، حمیدرضا علی عسگری، غلامرضا رضایی و آودوکیچ اصلا کار سختی نیست. کار سخت را ما انجام دادیم که با حسن خانمحمدی و رضا جباری توانستیم الهلال که رسما تیم ملی عربستان بود را شکست دهیم. البته آن روز زمین بسیار خراب بود وگرنه الهلال عمرا به ما نمی باخت!
**امروز، آن روزی نیست که رویانیان از علی پروین بخواهد به داد پرسپولیس برسد. از یک طرف، علی پروین دیگر حوصله سابق را ندارد و از طرف دیگر رفاقتی بین بازیکنان نیست. در زمین بازی، به یکدیگر پاس هم نمی دهند ، چه توقعی از این بازیکنان باید داشت؟ حرف آخر اینکه مصطفی دنیزلی یک آدم حرفه ایست. او باید نصف تیم را بیرون بریزد و تیمی جوان بسازد. این تنها راه نرفتن پرسپولیس به لیگ یک است.
4141

نظرات 40
 • مجیدپرسپولیسی دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 15:02:00
  63 30 پاسخ به این نظر
  اقای رهبری فرد کنار نشستی میگی لنگش کن؟ تازه بعنوان یه بازیکن وقتی یه نفر به پرسپولیس توهین میکنه بجایی که وایسی جلوش باهاش همراهی میکنی؟ دمت گرم بخدا! حالا چون شما در کادر فنی باشگاه نیستی حالا دیگه پرسپولیس مرد؟!! نه داداش اگه تعصب داشته باشی چه وسط گود باشی چه کنار باید به باشگاهت تعصبت داشته باشی . بعد خوب شد شما سرمربی نشدی و الا همون روز اول تیم رو به حاشیه می بردی . محض اطلاعتون عرض کنم اخراج علی کریمی یعنی غرق شدن در حاشیه . پس تو هم مثل بقیه هواداران صبر کن !
 • پرسپولیسی دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 15:06:30
  84 19 پاسخ به این نظر
  بهروز خان :کوچکترها از بزرگترا یاد میگیرن"خودتو یادت نیست که چطوری با پرسپولیس رفتار کردی و بعدش رفتی تیم پاس و چطور برای پرسپولیس کری میخوندی"حالا داری به دیگران میگی چکار کنند و چکار نکنند؟علی کریمی هم مثل خودته دیگه.
 • تاتو دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 15:07:44
  26 41 پاسخ به این نظر
  راست ميگه
 • بدون نام دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 15:26:26
  49 7 پاسخ به این نظر
  آبگوشت جلوشه؟
 • بدون نام دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 15:30:24
  26 46 پاسخ به این نظر
  جيگرم حال اومد عالي بود.
 • بدون نام دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 15:36:54
  200 27 پاسخ به این نظر
  دمت گرم آقا بهروز گل گفتی. زنده باشی حرف دل خیلی از ما طرفدارها رو زدی. خدا کنه حرفت به گوش مسئولین برسه و یه ترتیب اثر مشتی تو تیم بدن و یک سری از این بی غیرتها رو بیرون کنن
  • داراب سه شنبه 12 اردیبهشت 1391 - 04:45:48
   4 2
   درود بر نظر دوست عزیزم حوصله نوشتن ندارم
 • sam دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 15:42:05
  32 27 پاسخ به این نظر
  خوشم امد با تمام حرفهاش موافقم حرف دل همه هوادار هاي برسبوليس رو زده
 • امیر دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 15:48:26
  30 24 پاسخ به این نظر
  دمت گرم بهروز امثال شما کجان؟
 • زهره دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 15:55:06
  47 5 پاسخ به این نظر
  استیلی رو خوب اومدی هر چی بگی کمه:تیمو بد بست وجام حذفی رو از دست داد و لیگو خراب کردپس اسیا سال بعد پر واقعا دیگه چه کاری از دستش بر میومد
 • یاس دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 16:24:34
  48 12 پاسخ به این نظر
  خوبه جرات کرد به کریمی چیزی بگه نصرتی که الان چند روزه داره میگه کسی جرات نداره به علی آقا چیزی بگه...
 • بدون نام دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 16:26:02
  38 6 پاسخ به این نظر
  چاکر داش بهروز! دلم برات خیلی تنگ شده بود.. اولش بگم استقلالی دو آتیشه ام ولی خیلی باهات حال میکردم..هربار که پویول رو میبینم یاد تو و تعصبت می افتم. یادش به خیر بازیهات با هاشمی نسب، هم تو پرسپولیس، و هم توی تیم ملی که با زرینچه عجب دفاعی ساخته بودید. آمریکا و دانمارک و مکزیک رو فلج کرده بودید. بگذریم، عاشق تعصبت بودم. ولی یک جای حرفهات رو قبول ندارم.. مشکل این فوتبال و خیلی جاهای دیگه ضعف تکنولوژی مدیریته. تو استقلال هم اشتباه مدیریت، نداشتن اون جذبه لازم، و راضی نگه داشتن همه است. اصلاً چرا باید فتح ال زاده اون بازیکن قاطی عراقی رو میخرید!!! که بدتر از اون، جباری بندازدش بیرون!؟ حالا میگی رویانیان هم این کارها رو بکنه!؟
 • حميد 0098 دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 16:28:44
  30 19 پاسخ به این نظر
  من طرفدار استقلالم ولي بين بازيكنان پرسپوليس از رهبري فرد، رضا شاهرودي و علي كريمي خيلي خوشم مياد چون واقعا تعصب دارند به تيم شان ولي در نتايج بد پرسپوليس دنيزلي هم سهم بزرگي داره
 • حسین دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 16:36:14
  26 12 پاسخ به این نظر
  دمت گرم آقا بهروز.... بازیکن یاغی پرسپولیس دهه 70
 • ali25 دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 16:56:08
  25 9 پاسخ به این نظر
  دیگه گذشت اون روزا آقا بهروز با تعصب
 • دیگران دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 16:57:44
  48 3 پاسخ به این نظر
  سلام بر آقای رهبری فرد شما گفتین "یک نفر مثل ایمون زاید می شود بت هواداران ولی می بینید که در سه بازی گذشته مقابل الغرافه، سایپا و تراکتورسازی 6 موقعیت صد در صد را به گل بدل نکرد." تو بازی با الغرافه یه موقعیت داشت تو بازی با سایپا اصلا بازی نکرد تو بازی با تراکتور هم 2تا موقعیت داشت که یکیش تک به تک بود . اگه امثال نوروزی بجای اینکه از هرجایی که توپ بهشون رسید یکم هم به فکر کار تیمی و پاس دادن بودن الان خیلی بیشتر گل زده بود
 • مهدی دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 16:58:22
  21 20 پاسخ به این نظر
  خدایش یکی از با معرفت ترین و غیرت مندترین بازیکن تاریخ پرسپولیس....
 • امید پرسپولیسی دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 16:58:59
  37 10 پاسخ به این نظر
  اقای رهبری فرد چیه دایه عزیزتر از مادر شدی . ما طرفداران پرسپولیس هیچ وقت یادمون نمیره که زمان وینگو بگوویچ چطور پرسپولیس رو با اون همه ستاره به حاشیه کشوندی البته فقط شما نبودید خیلی ها دیگه بودن . چیزی که واسه طرفداران پرسپولیس مشخصه اینه که شما رو پرسپولیس تعصب نداشتید شما رو اسم و شخص علی پروین غیرت و یا تعصب داشتید
 • عباس دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 17:01:50
  33 7 پاسخ به این نظر
  اگه کسی دیگه این حرفو میزد قبول میکردیم ولی شما نه اقای رهبری فرد خوب یادم هست که یه روز درمیون از تمرینات قهر میکردی و س تمرین هم نمیرفتی حالا با علی کریمی مشکل پیدا کردی اسلام میگه اصل بر پاک بودن و راست گفتن مسلمونه مگه اینکه خلافش ثابت بشه این وصله ها به علی لقلی ما نمیچسبه
 • ارمین دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 17:08:09
  20 54 پاسخ به این نظر
  چاره کار اینکه این تیم ته جدولی سوبله چوبله به یکی از شهرستانهای فوتبالدوست منتقل بشه
 • بدون نام دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 17:08:18
  64 12 پاسخ به این نظر
  چرت نگو بابا، زاید تو 11 بازی 8 گل زده، درست که چند موقعیت گل را از دست داده ولی از اولادی، نوروزی و رضایی و کاظمیان که بهتره دیگه! زاید بره کی بیاد؟ هادی نوروزی خوبه؟
 • احسان پرسپوليسي دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 17:31:34
  27 20 پاسخ به این نظر
  به اين ميگن پرسپوليسي كه با تمام وجود داره تمام حقيقت هاي گذشته و حال رو ميزنه . به خدا فقط خدا ميدونه الان كه حرفهاي بهروز رهبري فر رو خوندم اشك تو چشمام جمع شده كه يه مشت بازيكنه بي غيرته بدرد نخور لباس پرسپوليس رو به تن كردن و هر بازي 4 تا 4 تا ميخورن تا اسم پرسپوليس رو خراب كنن . آقاي علي كريمي تو كه دم از تعصب ميزني بيجا كردي با تيم به تبريز نرفتي. كجاست اون علي كريمي كه جونش واسه پرسپوليس در ميومد . چرا يه كاري نميكني داش علي . بابا به كي پناه بياريم . همين الانم اگه بازيهاي پرسپوليس رو نگاه ميكنم فقط به خاطر بودنه توئه نه اين بازيكنهايه مسخره. اميدم به توئه نه اين زبون نفهما كه حيثيته پرسپوليس كوروش كبير رو زير سوال بردن . كي از دست امثال نور محمدي , شكوري , آقازماني خلاص ميشيم كي خدا
  • فرهاد پرسپوليسي دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 18:17:00
   26 1
   عمو احسان عزيز، محمد نوري و چندتاي ديگه هم خيلي خوبند. مهدوي‌كيا هم هر وقت به بازي اومده( به خصوص با استقلال) خوب كار كرده. اونايي كه دلشون با تيم نيست رو همه هوادارا مي‌شناسند ولي بهتره الان فقط به فكر بازي فردا باشيم چون اگر تيم تو آسيانتيجه بگيره، انشالله براي دور بعد ديگه بازيكناي جديد و گرفتند و اينهايي كه موندند هم غربال مي‌شند. فعلا فقط اتحاد و دوري از حاشيه براي موفقيت پرسپوليس بزرگ.
 • هادی دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 17:32:16
  39 3 پاسخ به این نظر
  حرفات درست، خیلی از اونا هم منطقی! برای پرسپولیس هم زحمت کشیدی، درست! ولی خیلی دم از غیرت و شجاعت نزن برادر! هنوز یادمون نرفته رفتار خودت رو وقتی بازی می کردی! داستان گل و شیرینی هفتگی رو میگم! راستی شادی زایدالوصفت بعد از گلت با پیراهن پاس به پرسپولیس رو که یادت نرفته با غیرت! حق داری شادی کنی ولی ادعا نکن!!
  • نوید دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 18:24:32
   18 2
   اتوگلی رو که سال 83 تو بازی با ملوان به تیم خودمون زدی هنوز یادمه
 • جبار دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 17:40:19
  29 8 پاسخ به این نظر
  دمت گرم .گل گفتی و لی با این حرفا دوباره داغ دل پرسپولیسی هارو زنده کردی. حیف که دیگه در پرسپولیس غیرت نمی بینیم...مرد نمی بینیم.هنوز یاد اون روزای خوب پرسپولیس با شما،دایی،مهدی،انصاریان،عابدزاده و ...یادمون نرفته.... مرد این روزای پرسپولیس فقط یه نفره .اونم کسی نیست جز یه مرد.فقط علی کریمی...
 • بدون نام دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 17:42:16
  14 12 پاسخ به این نظر
  عشق فقط قديمي هاي پرسپوليس
 • محسن آبی دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 17:49:29
  24 12 پاسخ به این نظر
  تعصب و غیرت به این میگن به عنوان یه استقلالی خیلی حال کردم با حرفاش خدایی چرا باید کار به جایی برسه که تیمهای بی نام و نشون که آرزوی بازی کردن با ما داشتن حالا واسمون شاخ بشن . آقایون مسئول یه 4 تا بازیکن با تعصب و با انضباط بیارید . بسه اینهمه توسری خوردن
 • بدون نام دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 17:51:23
  12 17 پاسخ به این نظر
  دمت گرم بهروز با تعصب
 • بدون نام دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 17:55:00
  7 10 پاسخ به این نظر
  واقعا یاد قدیمی های پرسپولیس بخیر
 • شهریار دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 17:58:16
  14 11 پاسخ به این نظر
  شما خودت دوران فوتبالت ضعیفترین مدافع بودیت.من به عنوان طرفدار و عاشق پرسپولیس هر وقت توپ به سمت شما میومد سکته میکردم
 • بدون نام دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 18:10:33
  8 11 پاسخ به این نظر
  این حرفت خیلی قشنگ بود: بازیکنی که توی استقلال و پرسپولیس بازی میکنه باید شجاعت داشته باشه... آقای نصرتی .. نوری.. مازیار ..هاشمیان.. مهدوی کیا... یه حرفی بزنین
 • عماد پرسپولیسی دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 18:11:55
  7 15 پاسخ به این نظر
  بهروز کاستاکورتا عاشق سبک بازیت بودم
 • مهسا دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 18:21:28
  10 6 پاسخ به این نظر
  پرسپوليس اون زمان فوق العاده بود.اون زمان منم طرفدارش بودم...پرسپوليس بيشتر از 10 ساله ديگه هيچي نداره...زنده باد پيروزيه دهه هفتاده خودمون
 • دیگران دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 18:23:07
  14 1 پاسخ به این نظر
  اون نظر من درباره زاید رو چاپ نکنی دیگه نمیام اینجا خبر
 • بدون نام دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 18:26:52
  26 4 پاسخ به این نظر
  اقای رهبری فرد مثل اینکه یادت رفته شما با اون دوست عزیزتون چه جور با اعصاب اینهمه هوادار بازی کردیدو تا می تونستید ما هارو بازیچه قرار دادیدو هنوز قهر و اشتی هاتون یادمونه. کم نبود روزایی که بخاطر کارای تو و هاشمی نسب زار زار گریه کردیم. پس خواهشا برای علی کریمی تعیین تکلیف نکنید.
 • مجیدپرسپولیسی دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 - 18:41:39
  15 2 پاسخ به این نظر
  خیلی مردی خبرآنلاین!! اگه از بهروز رهبری فر تعریف میکردم حتما تایید میکردی !!
 • محمد کرمی سه شنبه 12 اردیبهشت 1391 - 04:59:06
  4 0 پاسخ به این نظر
  کریمی باغیرت بهروز بی تعصب
 • بدون نام سه شنبه 12 اردیبهشت 1391 - 13:07:38
  5 1 پاسخ به این نظر
  آقاي رهبري فرد به نظرم در اون سطح نيستي كه در مورد علي كريمي حرف بزنيد چون تا الان هم علي كريمي يه تنه داره با همه تيم ها ميجنگه‏‏ ‏؛در ضمن شما و علي كريمي رو تويه اتاق بذارن تا صبح دريبل ميخوري پس در مورد بزرگترت نظر نده
 • حسن سه شنبه 12 اردیبهشت 1391 - 15:27:59
  2 1 پاسخ به این نظر
  اقای رهبری فرد شما لازم نیست نظر بدید خود اقای کریمی می دونه چیکار می کنه واقا بازیکنانی که از نظر فنی ضعیف هستند باید از پرسپلیس برن.
ارسال نظر:
 • 0/700
 • قوانین ارسال نظر
نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
Copyright © 2011 khabaronline, All rights reserved