+ A - شنبه 13 اسفند 1390 - 23:03:00 چاپ
امتیاز به مطلب 0 نفر

تکمیلی/جدول نمایندگان منتخب مجلس نهم و دور دومی‌ها به تفکیک حوزه انتخابیه/ گزارش قطعی نتیجه انتخابات در ۱7استان

سیاست > انتخابات - ستاد انتخابات کشور، اسامی نمایندگان منتخب مجلس نهم در بسیاری از حوزه‌های انتخابیه را اعلام کرد.

سارا طالبیان: در گزارش زیر نمایندگان منتخب در 17 استان دیگر با نمایندگان مجلس هشتم مقایسه شده و حوزه های انتخابیه ای که به دور دوم رسیده نیز مشخص شده است.

جدول نمایندگان منتخب مجلس نهم و دور دومی‌ها به تفکیک حوزه انتخابیه/ گزارش قطعی نتیجه انتخابات در ۱۴استان 

 

استان

حوزه انتخابیه

نمایندگان حوزه در مجلس هشتم

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

نمایندگان دور دومی

سمنان

سمنان و مهدی‌شهر

مصطفی کواکبیان

جواد خسروی

-

شاهرود

کاظم جلالی

کاظم جلالی

-

دامغان

حسن ملک محمدی

عبدالرحمان رستمیان

-

گرمسار و آرادان

عبدالرضا ترابی

غلامرضا کاتب

-

سیستان و بلوچستان

زاهدان

حسین علی شهریاری

پیمان فروزش

حسین علی شهریاری

ناصر کاشانی

-

خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین

حمیدرضا پشنگ

حمیدرضا پشنگ

-

سراوان

عبدالعزیز جمشیدزهی

هدایت الله میرمرادزهی

-

زابل

عباسعلی نورا

سیدباقر حسینی

رضا نجفی

-

چابهار، نیکشهر و کنارک

یعقوب جدگال

یعقوب جدگال

-

ایرانشهر و سرباز

محمدقیوم دهقانی

سعید اربابی

-

فارس

نیریز و استهبان

محمد سقایی

محمد سقایی

-

شیراز

سید احمدرضا دستغیب (علی اصغر)

سید احمدرضا دستغیب (فخرالدین)

سید حسین ذوالنور

جعفر قادری

ضرغام صادقی

-

لامرد و مهر

محمدعلی حیاتی

سید موسی موسوی

-

داراب و زرین دشت

محمدمهدی افشاری

نبی الله احمدی

-

خرامه، سروستان و کوار

 

داریوش اسماعیلی

-

پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت

حسین شبانپور

محمدمهدی برومندی

-

آباده، بوانات و خرمبید

داوود محمدجانی

-

علی اصغر عزیزخانی

رحیم زارع

لارستان، خنج و گراش

علی اصغر حسنی

جمشید جعفرپور

-

جهرم

محمدرضا رضایی کوچی

محمدرضا رضایی کوچی

-

اقلید

الیاس طاهری

الیاس طاهری

-

سپیدان

سید عنایت الله هاشمی

عنایت الله هاشمی

-

رستم و ممسنی

عبدالرضا مرادی

نوذر شفیعی

-

کازرون

غلامرضا دهقان منصور آباد

شاهین محمدصادقی

-

فسا

محمدحسین دوگانی

محمدحسین دوگانی

-

فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند

سید یونس موسوی سرچشمه

نادر فریدونی

-

قزوین

قزوین و آبیک

سید محمدحسین ابوترابی

قدرت الله علیخانی

داوود محمد

مرتضی حسینی

-

تاکستان

امیر طاهرخانی

رجب رحمانی

-

بوئین زهرا

روح الله جانی عباس پور

روح الله جانی عباس پور

-

قم

قم

علی لاریجانی

محمدرضا آشتیانی عراقی

علی بنایی

علی لاریانی

محمدرضا آشتیانی عراقی

احمد امیرآبادی

-

کردستان

بیجار

بهمن مرادنیا

سید محمد بیاتیان

-

مریوان و سروآباد

اقبال محمدی

امید کریمیان

-

سقز و بانه

فخرالدین حیدری

محسن بیگلری

-

قروه و دهگلان

سید عماد حسینی

حامد قادرمرزی

-

سنندج، دیواندره و کامیاران

امین سعبانی

عبدالجبار کرمی

-

سید احسن علوی

سیدمهدی فرشادان

محمدالله مرادی

سالار مرادی

کرمان

کرمان و راور

محمدعلی کریمی

غلامرضا کرمی

محمدمهدی زاهدی

محمدرضا پورابراهیمی

-

بم، ریگاه، فهرج و نرماشیر

موسی غضنفرآبادی

موسی غضنفرآبادی

-

کهنوج، منوجان، رودبار، فاریاب، قلعه گنج

محمدرضا امیری کهنوج

محمدرضا امیری کهنوج

-

جیرفت و عنبرآباد

علی اسلامی پناه

فرج الله عارفی

-

بافت، رابر، ارزویه

محمدتقی بختیاری

منظری توکلی

-

سیرجان و بردسیر

شهباز حسن پور بیگلری

شهباز حسن پور بیگلری

-

شهربابک

مصطفی رضاحسینی قطب آبادی

حسین فتاحی

-

رفسنجان و انار

حسین هاشمیان

آذین

-

زرند و کوهبنان

حسین امیری خامکانی

حسین امیری خامکانی

-

کرمانشاه

اسلام آباد غرب

حشمت الله فلاحت پیشه

علی جلیلیان

-

سنقر و کلیایی

محمدحسین حیدریان

محمدابراهیم محبی

-

قصر شیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب

فرهاد تجری

سید فتح الله حسینی

-

پاوه

 

سید فتح الله حسینی

 

نعمت منوچهری

-

کرمانشاه

محمد کرمی راد

جهانبخش امینی

محمدرضا شعبانی

-

محمد رزم

عبدالرضا مصری

سعید حیدری

جهانبخش امیری

کهکیلویه و بویراحمد

بویراحمد و دنا

ستار هدایت خواه

غلام محمد زارعی

-

کهکیلویه و بهمئی

سید علی بزرگواری

سید علی بزرگواری

-

گچساران

سید قدرت الله حسینی

غلامرضا تاجگردون

-

گلستان

علی آباد کتول

اسدالله قره خانی

رحمت الله نوروزی

-

گنبد کاووس

عبدالله رستگار

سلیمان عباسی

-

رامیان و آزادشهر

منصوری رضی

رضا صابری

-

کردکوی، بندر ترکمن و بندر گز

محمدجواد نظری مهر

محمدجواد نظری مهر

-

مینودشت و کلاله

سید نجیب حسینی

عبدالکریم رجبی

-

گرگان و آق قلا

سید علی طاهری

سیدعلی طاهری

عبدالحسین ناصری

-

گیلان

آستارا

فرهاد دلق پوش

صفر نعیمی زر

-

فومن

علی میرزایی فلاح آبادی

ناصر عاشوری

-

لنگرود

مهرداد بائوج لاهوتی

مهرداد بائوج لاهوتی

-

تالش، رضوانشهر و ماسال

بهمن محمدیاری

بهمن محمدیاری

-

لاهیجان و سیاهکل

یوسف قاسمی

ایرج ندیمی

-

صومعه سرا

سید کاظم دلخوش اباتری

حمیدرضا خصوصی

-

انزلی

حسن خسته بند

حسن خسته بند

-

رودسر و املش

اسدالله عباسی

محمدمهدی رهبری

-

آستانه اشرفیه

مهدی صادق کیاشهری

محمدحسین قربانی

-

رودبار

صمد مرعشی

عطاالله حکیمی

-

رشت

جبار کوچکی نژاد

سید علی آقازاده

حسن تامینی لیچانی

حسن تامینی لیچانی

جبار کوچکی‌نژاد

سید علی آقازاده

غلامعلی جعفرزاده

سیدرضا موسوی

لرستان

خرم آباد

محمدرضا ملکشاهی

رضا حیمی نصب

ایرج عبدی

ابراهیم آقامحمدی

محمدرضا ملکشاهی راد

سلسله و دلفان

محمد محمدی

حجت الله خدایی سوری

-

کوهدشت

علی شاهرخی

الهیار ملک شاهی

-

الیگودرز

حجت الله رحمانی

محمدتقی توکلی

-

ازنا و درود

عزت الله دهقان

-

عباس قائدرحمت

حسین گودرزی

پلدختر

علی کاییدی

-

علی کاییدی

سیدحمیدرضا کاظمی

بروجرد

علاء الدین بروجردی

هادی مقدسی

علاء الدین بروجردی

بهرام بیرانوند

هادی مقدسی

مازندارن

بابل

محسن نریمان

علی کریمی فیروزجایی

علی اکبر ناصری

حسین نیازآذری

-

ساری

علی اصغر یوسف نژاد

سید رمضان شجاعی کیاسری

سیدرمضان شجاعی کیاسری

محمد دامادی

-

نوشهر و چالوس

انوشیروان محسنی

قاسم احمدی لاشکی

-

نکا، بهشهر و گلوگاه

احمدعلی مقیمی

احمدعلی مقیمی

-

آمل و لاهیجان

عزت الله یوسفیان ملا

عزت الله یوسفیان ملا

-

بابلسر و فریدونکنار

مقداد نجف نژاد

مقداد نجف نژاد

-

نور و محمودآباد

احمد ناطق نوری

عبدالوحید فیاضی

-

قائمشهر، سوادکوه و جویبار

سید علی ادیانی راد

عزت الله اکبری تالارپشتی

سید هادی حسینی

کمال علی پور

-

مرکزی

اراک، کمیجان و خنداب

عباس رجایی

سید احمد لطفی

عباس رجایی

محمدحسین آصفری

-

شازند

محمود احمدی بیغش

قاسم عزیزی

-

دلیجان و محلات

علیرضا سلیمی

علیرضا سلیمی

-

ساوه و زرندیه

حسین اسلامی

شهلا میرگلوبیات

-

خمین

محمدحسین مقیمی

محمدابراهیم رضایی

-

تفرش، آشتیان و فراهان

بهمن اخوان

کاظم سپاسی

-

هرمزگان

میناب، جاسک، سیریک

سید علی میرخلیلی

سید عبدالکریم هاشمی

-

بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

سیدمصطفی ذوالقدر

محمد آشوری تازیانی

محمدامین فرج زاده

محمد آشوری تازیاتی

منصور آرامی

ابوالقاسم جراره

-

همدان

رزن

محمدمهدی مفتح

عطاالله سلطانی صبور

-

اسدآباد

اکبر رنجبرزاده

بهروز نعمتی

-

نهاوند

مهدی سنایی

مهدی سنایی

-

بهار و کبودرآهنگ

عیسی جعفری

محمدعلی پورمختار

-

تویسرکان

شهریار طاهرپور

-

مرتضی فضلعلی

سیدحسین کیایی

ملایر

امین حسین رحیمی

حسن ونایی

علی نعمت چاردولی

-

همدان

حمیدرضا حاجی بابایی

سید کاظم حجازی

امیر خجسته

سیدمحمدکاظم حجازی

ابراهیم کارخانه

یزد

یزد و صدوق

علی اکبرر اولیا

محمدصالح جوکار

 

اردکان

محمدرضا تابش

محمدرضا تابش

 

مهریز، بافق و ابرکوه و خاتم

کاظم فرهمند

-

کاظم فرهمنددخیل

عباس زارع زاده مهریزی

تفت و میبد

سید جلال یحیی زاده

سید جلال یحیی زاده

-

طبس

محمدکریم عابدی

محمدعلی عبدالله زاده

-

 

27297

 

نظرات 1
  • محمد شنبه 13 اسفند 1390 - 23:16:03
    2 1 پاسخ به این نظر
    سلام نماینده دوره هشتم حوزه خرامه، سروستان و کوار استان فارس ، آقای نصرالله کوهی باغ اناری است! یاع لی
ارسال نظر:
  • 0/700
  • قوانین ارسال نظر
نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
Copyright © 2011 khabaronline, All rights reserved