از حوزه انتخابیه پاکدشت فرهاد بشیری با اختلاف 12 هزار رأی به مجلس راه یافت
* از حوزه انتخابیه دماوند شاهرخ رامین وارد مجلس شد
* از حوزه انتخابیه ورامین سید حسین نقوی تا این لحظه با اختلاف 5 هزار رأی از رقیب خود پیش است
* از حوزه انتخابیه اردکان محمدرضا تابش با 28 هزار رأی مجدداً نماینده مجلس شد
* از حوزه انتخابیه شهریار، حسین گروسی به مرحله دوم انتخابات راه یافت
* از حوزه انتخابیه سمنان و مهدیشر، خسروی با کسب بیش از 23 هزار رای از مجموع آرای ماخوذه راهی مجلس شد
* از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون وحید احمدی با کسب بیشترین آرا گوی سبقت را از دیگران ربود
* از حوزه انتخابیه پارسآباد و بیلهسوار حجتالاسلام برومند با کسب بیشترین آرای ماخوذه وارد مجلس شد
* از حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی ابراهیم محبی موفق شد با کسب اکثریت آراء راهی بهارستان نهم شود
* از حوزه انتخابیه بافق، محمدرضا صباغیان با 19 هزار رای به عنوان کاندیدای برگزیده انتخاب شد
* از حوزه انتخابیه شاهرود، کاظم جلالی با کسب اکثریت آراء مجدداً نماینده مجلس شد
* از حوزه انتخابیه لردگان، جلیل و خالدی به مرحله دوم انتخابت مجلس راه یافتند
* از حوزه انتخابیه بروجن نیز امیر عباس سلطانی به مجلس نهم راه یافت
* از حوزه انتخابیه کرمان، محمد مهدی زاهدی تاکنون نفر اول رقابت بزرگ شده است
* از حوزه انتخابیه کوهدشت، الهیار ملکشاهی با کسب بیش از 45 هزار رأی نماینده کوهدشت شد
* از حوزه انتخابیه شهرستان گرمی، میرقسمت موسوی با کسب بیشترین آرا راهی مجلس نهم شد
* از حوزه انتخابیه پارسآباد و بیلهسوار، با شمارش آرا حجتالاسلام حبیب برومند فعلا در رتبه نخست قرار دارد
* از حوزه انتخابیه اسلامآباد غرب و دالاهو، علی جلیلیان با کسب بیشترین آرای مأخوذه وارد مجلس شد
* از حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل، عباسعلی منصوری با 48هزار رای مأخوذه راهی بهارستان ملت شود
* از حوزه انتخابیه ورزقان و خاروانا، الهوردی دهقان وارد مجلس نهم شد
* از حوزه انتخابیه سیریک و جاسک، هاشمی با کسب بیش از نیمی از آرا در صدر قرار دارد
* از حوزه انتخابیه گرمسار، کاتب به مجلس نهم راه یافت و پروین احمدینژاد از حضور در مجلس نهم بازماند
* از حوزه انتخابیه ملکان، شهروز افخمی با شمارش بیش از 95 درصد آراء، راهی مجلس نهم شده است
* از حوزه انتخابیه هشترود، پس از پایان شمارش آرا در شعب، غلامحسین شیری راهی بهارستان ملت شد
* از حوزه انتخابیه سراب و مهربان، پس از پایان شمارش آرا مهناز بهمنی توانست وارد مجلس شورای اسلامی شود
* از حوزه انتخابیه دورود و ازنا، حسین گودرزی و عباس قائدرحمت به مرحله دوم راه یافتنه و برای کسب تنها کرسی این حوزه مجدداً با هم رقابت خواهند کرد
* از حوزه انتخابیه بناب، حجتالاسلام محمد باقری بنابی با کسب بیش از 32 هزار رأی به مجلس رفت؛ ضیا الله اعزازی نتوانست مجدداً نماینده این حوزه شود
* از حوزه انتخابیه علیآبادکتول، رحمتالله نوروزی با اکثریت آرا در صدر رقابت قرار دارد؛ این حوزه انتخابیه، تنها حوزه استان گلستان است که انتخابات در آن تمام الکترونیکی برگزار شد
* از حوزه انتخابیه مهریز، در رقابت حجتالاسلام دخیل عباس زارعزاده مهریزی با کاظم فرهمند، نهایتاً انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شد
* از حوزه انتخابیه سلسله دلفان، حجتالله خداییسوری با کسب بالای 46 هزار رأی نماینده مجلس نهم شد
* از حوزه انتخابیه شیروان، عبدالرضا عزیزی با کسب 33 هزار رأی در رتبه نخست قرار دارد
* از حوزه انتخابیه اسفراین، هادی قوامی نماینده کنونی این شهرستان مجدداً توانست به نماینده مجلس شود
* از حوزه انتخابیه شوش، سید راضی نوری با رای 67 درصدی راهی مجلس شد؛ جاسم ساعدی در رقابت به این کاندیدا نتوانست مجددا نماینده مجلس شود
* از حوزه انتخابیه پلدختر، علی کائیدی با 11 هزار و 919 رأی و حمید کاظمی با 10هزار و 717رای در دور دوم انتخابات مجلس با یکدیدگر رقابت خواهند کرد
* از شهرستان حوزه انتخابیه نور و محمودآباد، عبدالوحید فیاضی به مجلس نهم راه یافت و دوران نمایندگی مطول ناطق تمام شد
* از حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس، احمدی لاشکی نماینده مجلس نهم شد
* از حوزه انتخابیه بستانآباد، غلامرضا نوری با کسب بیش از 17 هزار رأی بهارستانی شد
* از حوزه انتخابیه آمل، عزتالله یوسفیانملا برای سومین بار به عنوان نماینده این شهرستان راهی بهارستان نهم شد
* از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر، با پایان یافتن شمارش آرا در این حوزه، جلیل جعفریبنه راهی مجلس نهم شد
* از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، جمیری با غلبه بر غلامعلی میگلینژاد نماینده فعلی این حوزه، نماینده ملت شد
* از حوزه انتخابیه قائنات، جواد هروی با 31 هزار و 698 رأی از مجموع 84هزار و 400 رأی مأخوذه نماینده مجلس شد
* از حوزه انتخابیه نهاوند، پس از تجمیع آراء 141 شعبه اخذ رای، مهدی سنایی با 40542 رأی مجدداً نماینده مجلس شد
* از حوزه انتخابیه دشتستان، سید مهدی موسوینژاد با کسب بیشترین آراء به بهارستان رفت
* از حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه، محمد علی عبداللهزاده به بهارستان ملت راه یافت
* از حوزه انتخابیه دیر، کنگان و جم، با پایان شمارش آرا در این حوزه، شیخ موسی احمدی راهی مجلس شد
* از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، حجتالاسلام سید محمدمهدی پورفاطمی برای چهارمین بار نماینده مردم شد
* از حوزه انتخابیه آستارا، از مجموع 47 هزار و 194 رأی، صفر نعیمیزر با کسب 23 هزار و 743 رأی نماینده مجلس شد
* از حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان، حجتالاسلام محمد باقر عبادی راهی بهارستان نهم شد
* از حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه، مراد هاشمزهی به عنوان نماینده ملت راهی بهارستان شد
* از حوزه انتخابیه بابل، حجتالاسلام علی اکبر ناصری با کسب بیش از 104 هزار رای جواز ورود به مجلس را کسب کرد
* از حوزه انتخابیه مشکینشهر، یونس اسدی با اختلاف حدود یک هزار رأی گوی سقبت را از ولی ملکی ربود و برای دومین بار راهی مجلس شد
* از حوزه انتخابیه گنبدکاووس، سلیمان عباسی در صدر رقابت انتخاباتی قرار گرفت
* از حوزه انتخابیه الیگودرز، محمدتقی توکلی با کسب 21 هزار رأی به عنوان نماینده ملت راهی بهارستان شد
* از حوزه انتخابیه اندیمشک، صید عیسی دارایی نماینده مجلس شد
* از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر، رضا صابری پس از شمارش آرا راهی بهارستان نهم شد
1717
نظر شما