+ A - شنبه 9 مهر 1390 - 12:28:00 چاپ
امتیاز به مطلب 2 نفر

لیست آپارتمان‌های 70 میلیونی در تهران

اقتصاد > مسکن - روزنامه دنیای اقتصاد نوشت:

بنا به گفته اکثر مشاوران املاک فعال در مناطق مختلف تهران این روزها بیشتر متقاضیان در بازار مسکن با بودجه‌ای حدود 70 میلیون تومان قصد خرید آپارتمان دارند. تحقیقات میدانی درباره واحدهایی که قیمت فروش آنها 70 میلیون تومان است، حاکی از این مساله است که در مناطق شمال، مرکز، شرق و غرب تهران با 70 میلیون تومان می‌توان واحدهای مسکونی با متراژهای 30 تا 70 متر مربع را خریداری کرد، البته در برخی از همین مناطق واحدهایی تا متراژ 80 متر را هم با قیمت 70 میلیون تومان می‌توان پیدا کرد، اما سند این دسته از واحدها قولنامه‌ای است.

اغلب این دسته از واحدهای مسکونی نقلی هستند، چرا که با 70 میلیون می‌توان یک واحد مسکونی 24 متری در اختیاریه یا واحدی 30 متری در منطقه لویزان و همچنین واحد دیگری که 46 متر مربع در پیروزی است را خریداری کرد. نکته قابل توجه دیگر درباره مشخصات واحد مسکونی با ارزش 70 میلیون تومان، سن بنای آنها است، زیرا عمر درصد زیادی از این آپارتمان‌ها بیش از 7 سال است و تعداد انگشت شماری نوساز یا یکساله هستند و به میزان قابل توجهی هم عمر بنای این دسته از واحدهای مسکونی بیش از 10 سال است. از طرف دیگر امکاناتی از قبیل پارکینگ و آسانسور، کمتر برای واحدهای 70 میلیون تومانی در نظر گرفته می‌شود، اما اکثر آنها از حیاط برخوردار هستند.

ستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی از واحدهای مسکونی در برخی از مناطق تهران که قیمت کل آنها 70 میلیون تومان است پرداخته که بدین شرح است: یک واحد مسکونی 46 متری 8 سال ساخت در خیابان فرزانه واقع در منطقه پیروزی به قیمت متری یک میلیون و 520 هزار تومان برای فروش به بازار عرضه شده است.

 

 

/39/39

کلید واژه ها: مسکن - قیمت مسکن -
ارسال نظر:
  • 0/700
  • قوانین ارسال نظر
نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
Copyright © 2011 khabaronline, All rights reserved